Realizacja projektu „HURRA! studio – warsztaty animacji poklatkowej w formie mobilnego studia – nowy produkt Stowarzyszenia Lokomotywa”

Prezentujemy nowa markę – Hurra! studio

HURRA! studio proponuje zajęcia z animacji poklatkowej dla dzieci i młodzieży w formie mobilnego studia. Pokażemy jak łatwo można rozpocząć przygodę z animacją i jak wielokierunkowo można ją rozwijać w celach edukacyjnych.

Prowadząca: Marta Skrocka jest animatorką filmową, od wielu lat prowadzącą warsztaty animacji poklatkowej. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w specjalizacji Film Animowany, reżyserka filmów animowanych, scenografka i projektantka graficzna. Za film „Wiek kamienia” uzyskała nagrodę Specjalnego Złotego Jabberwocky dla najlepszej animowanej etiudy studenckiej na XV Międzynarodowym Festiwal Filmowym Etiuda & Anima, Kraków, 2008. Pomysłodawczyni i organizatorka Festiwalu Animacji Teatralnej i Filmowej FATiF w Rabce w latach 2005-2010. Od 2005 roku prowadzi warsztaty animacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. w Rabce, Nowym Targu, Krakowie, także na festiwalach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Poszerzone informacje na temat warsztatów znajdziesz tutaj: http://teatrchrzaszcz.pl/?tm_portfolio=animacji-poklatkowej

Hurra! studio powstał w ramach projektu Stowarzyszenia Lokomotywa  pt. „HURRA! studio – warsztaty animacji poklatkowej w formie mobilnego studia – nowy produkt Stowarzyszenia Lokomotywa”. Działania w ramach inicjatywy obejmowały wyposażenie mobilnego studia animacji w potrzebny sprzęt, stworzenie oddzielnej identyfikacji wizualnej oraz wspólnych ofert z lokalnymi partnerami.

Inicjatywa jest współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.