0

Do-Re-Misie! Little travellers

Dalej

4 czerwca 2019 12:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju

Władysława Orkana 27, 34-700 Rabka-Zdrój

Organizator:

Stowarzyszenie Lokomotywa

Grupa wiekowa

od 2,5 do 4 lat

„Little Travellers” – to autorskie zajęcia z j. angielskiego stworzone z myślą o wspieraniu naturalnej ciekawości i zainteresowań dziecka. Dzieci podróżują w przeróżne krainy i dzięki zestawom kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie zabawy teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe bezstresowo i niezauważalnie oswajają się z nowym językiem. W trakcie zabaw przyzwyczajają się do swobodnego posługiwania się podstawowymi zwrotami, a wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.
Zajęcia z opiekunem, opiekun czynnie uczestniczy w zajęciu.
Czas trwania: 45 min
Dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.


Prowadzenie: Irina Utienkowa-Szałapak

Muzykolog, pedagog i teoretyk muzyczny. Ukończyła z wyróżnieniem 4-letnie studia na kierunku „Teoria muzyki” w College’u Sztuk Pięknych oraz 5-letnie studia na kierunku „Muzykologia” w Konserwatorium Muzycznym w Sankt-Petersburgu w Rosji. Autorka ksiązki „Dziedzictwo Oskara Kolberga w historii słowiańskiej etnomuzykologii” oraz licznych artykułów naukowych w zakresie etnomuzykologii (w języku rosyjskim). Dyplomowany nauczyciel przedmiotów muzyczno-teoretycznych i rytmiki oraz muzykoznawctwa.
Członek Polskiego Towarzystwa Carla Orffa oraz Rosyjskiego Towarzystwa Carla Orffa, aktywnie uczestniczy w kursach doszkalających. W 2012 roku ukończyła praktyczny kurs „System medyko-psychologicznego, pedagogicznego i muzycznego wsparcia rozwoju dziecka od poczęcia do 10 lat wg koncepcji pedagogiki „Sonatal” M. Łazarewa.
Od 2013 roku pracuje w Krakowie w placówkach dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu jako nauczyciel muzyki oraz prowadzi autorskie zajęcia muzyczne dla najmłodszych. Pisze i tłumaczy dziecięce wiersze i piosenki.


Bilety w cenie promocyjnej:
10 zł od dziecka
0 zł od opiekuna
(do kupienia na 30 min. przed spektaklem)
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacje: tel. 696 288 398
teatrchrzaszcz@gmail.com,
fb: chrzaszczwtrzcinie

Zadanie „Tydzień Bardzo Małego Dziecka” jest współfinansowane ze środków Gminy Rabka-Zdrój

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *