Dla dzieci od 5 lat

TEATRZYK UZDROWISKOWY

"jak powstała nazwa Rabka, skąd się wzięły w Rabce zdroje kędy chadzał Smok Wawelski, ciekawość waszą ukoję..."
Dowiedz się więcej

Puch! Puch!

czyli "Puk! Puk!" cz. 2 ZIMOWA - ekscentryczna Kaczka i introwertyczny Mamut, dwójka nietypowych przyjaciół mierzą się z urokami i przeciwnościami zimy.
Dowiedz się więcej

C jak CYRK

Spektakl „C jak CYRK” jest zabawą konwencją cyrkową w odniesieniu do ekwilibrystyki naszego ojczystego języka.
Dowiedz się więcej

Puk! Puk!

Historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta, który schował się przed strasznymi dźwiękami do kapelusza i tak przetrwał do naszych czasów. Teraz musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, w epicentrum których ląduje ekscentryczna Kaczka. Słuchanie dziwnych dźwięków, pokonywanie strachu, budowanie więzi emocjonalnych to motywy przewodnie tego przedstawienia. Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.
Dowiedz się więcej

Paluszek

„Paluszek” to ciepły, kameralny spektakl, którego tekst jest luźno inspirowany historią o Tomciu Paluszku. Aktorzy z codziennych przedmiotów tworzą na oczach widza ogród i sadzą w nim warzywa. Zastanawiają się, co będzie jak posadzą palec - czy wyrośnie z niego dzieciątko?
Dowiedz się więcej

Plum i Bulb, czyli problemy z wodą

Spektakl o wodzie, podwodnych stworzeniach i problemach oceanów. Na scenie zagości magiczny batyskaf, który zabierze widzów w podwodną wyprawę. Zanurzając się w głębiny będą podziwiać różnorodność morskich stworzeń, by w końcu spotkać największego wroga wodnego świata. Spektakl opowiada o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia wody, jak ważna jest woda w naszym życiu i jak każdy z nas może o nią dbać.
Dowiedz się więcej

O! Wlazł kotek na płotek

Spektakl dla dzieci w wieku 5-10 lat. Historia oparta na znanej piosence"Wlazł kotek na płotek" porusza problem nietolerancji i reakcji na pojawienie się obcego – kotka. Mimo poważnego tematu przedstawienie jest zabawne, pełen dziecięcego humoru i scenicznych gagów. Barwne postaci koguta, kury, kaczki i indyka odgrywają lalki typu muppet. Muzyka na żywo.
Dowiedz się więcej