0

Zajęcia sensoryczne wiek 2,5+

Dalej

6 czerwca 2019 12:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju

Władysława Orkana 27, 34-700 Rabka-Zdrój

Organizator:

Stowarzyszenie Lokomotywa

Grupa wiekowa

od 0,8 do 2,5 lat

Zajęcia umożliwiające rozwój zmysłów u małych dzieci, a zwłaszcza dotykanie, wąchanie, słuchanie, ważenie. Są to umiejętności wspomagające prawidłowy rozwój manualny i werbalny dziecka, przygotowują do nauki mówienia, pisania, czytania.
Czas trwania: 45 min
Dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.


Prowadzenie: Marta Skrocka i Cezary Skrocki

Twórcy teatru przyjaznego maluchom w Rabce pn. Teatr Chrząszcz w Trzcinie. Z zapałem rozwijają tematykę teatru najnajowego i edukacji artystycznej dla najmłodszych dzieci. W życiu osobistym rodzice 2 synów, mają świadomość jak ważny jest rozwój sensoryczny w pierwszych latach życia. We wspólnym życiu zawodowym powołali do życia Festiwal Animacji Teatralnej i Filmowej FATiF. Od 2005 roku prowadzą warsztaty animacji, teatralne, plastyczne i scenograficzne dla dzieci i młodzieży, m.in. w Rabce, Nowym Targu, Krakowie

Marta Skrocka – absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w specjalizacji Film Animowany, reżyserka filmów animowanych i projektant graficzny, scenografka. 

Cezary Skrocki – absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku, w latach 2000-1013 r. aktor animator w Teatrze Lalek „Rabcio”. 


Bilety w cenie promocyjnej:
10 zł od dziecka
0 zł od opiekuna
(do kupienia na 30 min. przed spektaklem)
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacje: tel. 696 288 398
teatrchrzaszcz@gmail.com,
fb: chrzaszczwtrzcinie

Zadanie „Tydzień Bardzo Małego Dziecka” jest współfinansowane ze środków Gminy Rabka-Zdrój

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.