MI SIE

Nie chce MI SIĘ spać - mówi najmniejszy skarb misiowej rodziny - Chce MI SIĘ bawić!
Dowiedz się więcej

TEATRZYK UZDROWISKOWY

"jak powstała nazwa Rabka, skąd się wzięły w Rabce zdroje kędy chadzał Smok Wawelski, ciekawość waszą ukoję..."
Dowiedz się więcej

O! Wlazł kotek na płotek

Spektakl dla dzieci w wieku 5-10 lat. Historia oparta na znanej piosence"Wlazł kotek na płotek" porusza problem nietolerancji i reakcji na pojawienie się obcego – kotka. Mimo poważnego tematu przedstawienie jest zabawne, pełen dziecięcego humoru i scenicznych gagów. Barwne postaci koguta, kury, kaczki i indyka odgrywają lalki typu muppet. Muzyka na żywo.
Dowiedz się więcej

Bam-Bam

Spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych. Wycisza i oswaja. Spektakl sensoryczny - poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch... Tematem przewodnim są zabawy z piłkami. Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami.
Dowiedz się więcej

Witajki i Papatki

Najnajowy spektakl dla dzieci od 1 roku do 6 lat, którego motywem przewodnim są dłonie. Służą do witania, żegnania, zapoznawania się, bawienia, ogrzewania, próbowania.... Na oczach dzieci na scenie pojawia się śnieg, kwiaty, pszczoły, łąka, morze... co jeszcze? Sprawdźcie sami i zafundujcie swoim szkrabom pierwsze spotkanie z teatrem!
Dowiedz się więcej

Puch! Puch!

czyli "Puk! Puk!" cz. 2 ZIMOWA - ekscentryczna Kaczka i introwertyczny Mamut, dwójka nietypowych przyjaciół mierzą się z urokami i przeciwnościami zimy.
Dowiedz się więcej

Plum i Bulb, czyli problemy z wodą

Spektakl opowiada o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia wody, jak ważna jest woda w naszym życiu i jak każdy z nas może o nią dbać.
Dowiedz się więcej

Puk! Puk!

Historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta i ekscentrycznej Kaczki. Słuchanie dziwnych dźwięków, pokonywanie strachu, budowanie więzi emocjonalnych to motywy przewodnie tego przedstawienia.
Dowiedz się więcej

C jak CYRK

Spektakl „C jak CYRK” jest zabawą konwencją cyrkową w odniesieniu do ekwilibrystyki naszego ojczystego języka.
Dowiedz się więcej

Paluszek

„Paluszek” to ciepły, kameralny spektakl, którego tekst jest luźno inspirowany historią o Tomciu Paluszku. Aktorzy z codziennych przedmiotów tworzą na oczach widza ogród i sadzą w nim warzywa. Zastanawiają się, co będzie jak posadzą palec - czy wyrośnie z niego dzieciątko?
Dowiedz się więcej